Замовити офісний сервіс з ремонту і обслуговуванню офісної оргтехніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є надійним постачальником і обслуговувачем офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

У наші роки сучасна комп'ютерна техніка практично не використовуэться без різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому більшість звернень в сервісні центри пов'язано з ремонтом оргтехніки. Принтери серед безлічі видів офісного обладнання займають особливе місце. Вони, незалежно від марки і моделі друкувального обладнання, мають подібний технічний склад і практично аналогічні несправності.

Відмінності полягають тільки в типах друку і в наявності додаткових функцій, наприклад, ремонт МФУ має істотні відмінності в порівнянні з ремонтом лазерного або струменевого принтера, а ремонт лазерних принтерів може значно відрізнятися за ціною від лагодження струменевого обладнання, навіть при однаковій продуктивності та інших характеристиках.

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Чим складніше обладнання, тим чутливіше воно до неправильної експлуатації. І вихід з ладу електронних компонентів, що відповідають за обслуговування функціоналу сучасної оргтехніки, досить часто призводить до ремонту. Особливо часто виникає потреба в ремонті БФП, через неправильні настройки або експлуатацію, оскільки ця група пристроїв має велику кількість апаратних і програмних регулювань, в яких можна легко заплутатися.

Несправності механічних елементів пов'язані з подачею паперу з лотка, проходженням його через друкуючий вузол, і надходженням копій в приймальний лоток (листи застрягають або складаються нерівно). А ось поломки кнопок, електронних перемикачів і дисплеїв не дуже часто призводять до ремонту оргтехніки, адже принтери і МФУ включаються в основному через персональний комп'ютер, тому їх власні панелі управління виявляються незадіяними.

Продаж та обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

ДИВИТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ
Витратні матеріали до периферійної
копіюовальної та іншої офісної оргтехніки

"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

Продаж та обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Але сьогодні найскладніша несправність лазерних принтерів, яка практично завжди вимагає кваліфікованого ремонту – це несправність друкуючого вузла. Необхідна особлива обережність, оскільки друкуючий вузол є найбільш вразливою частиною будь-якого принтера. Непрофесійне втручання швидше зіпсує його остаточно, ніж посприяє відновленню втрачених функцій.

Ми спеціалізуємся на технічному обслуговуванні оргтехніки. Тож ремонт комп'ютера чи принтера, виконаний в найкоротші терміни – це швидке відновлення нормальної роботи вашого домашнього чи офісного обладнання, і мінімальні втрати робочого часу. Тому не відкладайте ремонт комп'ютерів і принтерів на потім, адже більшість проблем із сучасною комп'ютерою технікою можна вирішити лише за кілька годин.

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

Сервісний центр компанії ІНВАР пропонує своїм клієнтам різні рішення в області інформаційних технологій. Одним з напрямків нашої діяльності є постачання оригінальних і сумісних витратних матеріалів для всіх типів копіювальних апаратів і принтерів. Широкий асортимент витратних матеріалів для друкуючої та копіювальної техніки, якість товару і конкурентні ціни обумовлені партнерськими відносинами з лідерами ринку. У нас ви можете придбати витратні матеріали до друкуючої офісної оргтехніки: Canon, Epson, HP, Brother та інше.

Замовити ПОСЛУГИ за адресою: проспект Центральний, 171, або за телефонами: (0512) 303-753, 303-017, 303-708, 303-768, 530-033

Звертайтесь по ТОВАРИ і ПОСЛУГИ у Миколаєві за телефонами:

Сезонний ГРАФІК РОБОТИ в магазині ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" за адресою: проспект Центральний, 171, на період продажів ВЕСНА–ЛІТО

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ – працюємо без перерви з 10.00 до 17.00

В СУБОТУ і НЕДІЛЮ магазин компанії "ІНВАР" не працює – вихідні дні

ЗАМОВЛЕННЯ* товарів надсилайте нам на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактні телефони: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033, Vodafone +38 050 394-01-41, life:) +38 093 324-43-17

• У В А Г А •

Контактні телефони Компанії "ІНВАР":

+38 (093) 324-43-17

Комп’ютерний відділ і ремонт струменевих принтерів:

+38 (093) 324-43-16

Відділ канцтоварів і забезпечення витратними матеріалами:

+38 (063) 244-09-94

Сервісний центр та обслуговування лазерних принтерів:

+38 (063) 244-09-92

Здійснюємо доставку товарів !