Авторизований Сервісний центр ІНВАР по обслуговуванню офісної оргтехніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є найбільшим техноцентром по обслуговуванню комп'ютерної офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

 

Відповімо на Ваші запитання в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

У сучасному світі комп'ютерна оргтехніка міцно займає одне з найважливіших місць в житті офісного працівника. Мабуть важко знайти такий вид діяльності, де б комп'ютер і оргтехніка не використовувалися взагалі. Комп'ютер – це активний помічник не тільки в роботі, але і в навчальному процесі. І кожен знає, як важко, якщо раптом комп'ютер або офісна оргтехніка виходить з ладу. Тому команда сервісногно центру компанії ІНВАР пропонує Вам необхідну допомогу з ремонту офісної оргтехніки.

 

Ми пропонуємо як комплексне обслуговування, так і обслуговування в разовому режимі, оскільки ми маємо багаторічний досвід з надання послуг сервісного обслуговування офісів, і напрацювали величезну базу всіляких технологічних рішень і оптимізацій. Зв'яжіться з нами і ми використаємо наш досвід для оптимального налаштування і подальшого обслуговування Вашої оргтехніки – це комп'ютери, монітори, принтери, плотери, копіри, ноутбуки, планшети, електронні книги, та інше.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Відвідайте сторінку OrgTech Service для подальшого ознайомлення з послугами і оформлення Замовлення

 

 

Невід'ємною складовою сучасного бізнесу є інформаційна система підприємства, що забезпечує автоматизацію бізнес-процесів, ведення бухгалтерського обліку, доступ до мережі Інтернет, та бесперебійну роботу всього технічного комплексу: комп'ютерів, сканерів, принтерів, постачання необхідних витратних матеріалів, адже вихід з ладу будь-якого з компонентів призводить до збоїв в роботі Вашої інформаційної системи. Щоб запобігти тому, авторизований сервісний центр ІНВАР пропонує вам послугу "сервісне обслуговування офісу" це коли наші фахівці терміново допоможуть Вам забезпечити надійне і безпечне функціонування вашого офісного обладнання і всієї системи вцілому.

 

Сервісний центр ІНВАР сьогодні надає повний спектр послуг з ремонту і сервісного обслуговування комп'ютерів, планшетів, ноутбуків, встановленню та налагодженню програмного забезпечення як для домашніх користувачів так і для корпоративних замовників, а ще ми встановлюємо весь комплект необхідних для клієнта програм, починаючи з операційної системи і закінчуючи прикладними програмами, виконуємо налаштування Wi-Fi роутерів, і навіть складні ремонти ноутбуків – професійну і якісну технічну допомогу комп'ютеру чи ноутбуку в найкоротші терміни – це комплексне оновлення комплектуючих і деталей комп'ютера для поліпшення його продуктивності і швидкості роботи.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Перейдіть на сторінку COMP Service для подальшого ознайомлення з послугами і оформлення Замовлення

 

 

Діяльність сервісного центру ІНВАР спрямована на комплексне обслуговування організацій і офісів, що використовують комп'ютерну техніку та інформаційні технології в своєму бізнесі. Послуги, що надаються нами, дозволять Вам вирішити більшість проблем з комп'ютерною та офісною технікою, організувати її грамотне та ефективне використання. За час роботи нашими клієнтами стали безліч організацій, що представляють як малий бізнес так і бізнес корпоративного рівня. Ми намагаємося приділити увагу кожному клієнту, незалежно від обсягу робіт або суми замовлення.

 

Високий технічний та інтелектуальний потенціал співробітників сервісного центру ІНВАР дозволяє вирішувати різноманітні за складністю технічні завдання. Ми постійно прагнемо до збільшення асортименту та якості пропонуємого Вам сервісу, завдяки проведенню регулярного навчання, тренінгів і сертифікацій виконавців сервісних послуг, тому роботи по обслуговуванню офісної оргтехніки здійснюються спеціалістами компанії які пройшли навчання і сертифікацію.

 

 

   

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів та ноутбуків

 

Ремонт і сервісне обслуговування

комп'ютерів ноутбуків та оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

 

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів та ноутбуків

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

   

Постачання і сервісне обслуговування

друкуючої та копіювальної оргтехники

 

Витратні матеріали до периферійної

копіюовальної та іншої оргтехніки
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

 

Постачання і сервісне обслуговування

друкуючої та копіювальної оргтехники

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Сервісний центр компанії ІНВАР пропонує своїм клієнтам різні рішення в області інформаційних технологій. Одним з напрямків нашої діяльності є постачання оригінальних і сумісних витратних матеріалів для всіх типів копіювальних апаратів і принтерів. Широкий асортимент витратних матеріалів для друкуючої та копіювальної техніки, якість товару і конкурентні ціни обумовлені партнерськими відносинами з лідерами ринку БФП – фірмами-виробниками: Canon, Epson, HP, Brother та іншими.

 

 

Довідки про сервіс-послуги-ціни і Ваші замовлення в Миколаєві за телефонами:

Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Компанія ІНВАР "все для офісу" – замовлення сервісних послуг в Миколаєві

Ваші замовлення на послуги гарантійного і післягарантійного обслуговування офісів відсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В сервісному центрі Компанії ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" – існує такий розклад роботи:

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ ми працюємо для Вас з 10.00 до 18.00

 

А СУБОТА і НЕДІЛЯ у Сервісному центрі ІНВАР є вихідними днями...

 

 

Велика надійність і витривалість: 3 роки гарантиї на інженерні принтери SureColor SC-T ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ