Постачання та сервісне обслуговування побутових та офісних кондиціонерів ERGO

Сервісний центр компаниії ІНВАР пропонує компаніям та індивідуальним користувачам продаж та послуги з ремонту кондиціонерів...

 

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ
Мобільний кондиціонер: моноблок
ERGO ACM-1207CH

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ
Мобільний кондиціонер: моноблок
Теплова потужність: 2600 Вт
Площа приміщення: 35 м.кв
ERGO ACM-1207CH

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ
Мобільний кондиціонер: моноблок
ERGO ACM-1207CH

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Створи свій комфорт і мікроклімат приміщення з мобільними кондиціонерами ERGO

Мобільні кондиціонери ERGO можуть використовуватись у приміщеннях, в яких складно встановити спліт-систему або необхідно транспортувати кондиціонер із місця на місце. Для його монтажу не потрібен спеціальний інструмент і знання: для літньої експлуатації достатньо встановити гофрований повітропровід для відводу гарячого повітря, котрим комплектується кондиціонер. Зимою кондиціонер може використовуватись для обігріву, у режимі теплового насосу. Мобільні кондиціонери ERGO прості в керуванні, обладнані пультом дистанційного керування і мають невеликі габарити за рахунок застосування технології автоматичного випаровування конденсату (лише при літній експлуатації).

 

Можна перейти на сайт виробника мобільних кондиціонерів ERGO для подальшого ознайомлення з товарами

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Безліч нових корисних функцій і необхідних опцій в мобільних кондиціонерах ERGO:

Технологія автоматичного випаровування конденсату: розпилювання конденсованої вологи, випаровування її в системі подвійного конденсатора і видалення назовні разом із теплим повітрям. Режим зниження вологості без зниження температури.

Інтелектуальне керування в режимі «Авто» – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні. Режим комфортного сну протягом 8 годин та 24-годинний таймер на ввімкнення і вимкнення.

Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань та функція запам'ятовування кута нахилу жалюзі, а ще затримка пуску вентилятора з метою виключення обдуву холодним повітрям у режимі «Обігрів».

Електронне керування з LED дисплеєм, самодіагностика порушень роботи кондиціонера: у разі виявлення помилки, кондиціонер автоматично вимикається, щоб попередити подальше пошкодження, а на дисплеї відобразиться код помилки.

 

дивитись ДОКЛАДНІШЕ закрити

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Кондиціонери серії COMFORT – використання в широкому температурному диапазоні

Кондиціонери ERGO серії COMFORT представлено 3 моделями: ERGO AC 0708 CH, ERGO AC 0908 CH та ERGO AC 1208 CH, і вони працюють в широкому температурному діапазоні для зовнішнього блоку – від 0 до +43°C в режимі охолодження та від -7 до +24°C в режимі обігріву, і встановивши один з режимів: «Комфортний сон», «Авто» або «Турбо», можна створити оптимальний баланс температури та вологості в приміщенні у будь-який час доби за мінімально короткий час.

 

Кондиціонери COMFORT – багатофункціональність та просте використання і безпека

Кондиціонери серії COMFORT мають ряд функцій, які забезпечують комфортну температуру у будь-якому приміщені, де функція «I FEEL» дозволяє регулювати температурний режим кондиціонера в зоні розташування пульта дистанційного керування, а функція автоматичного перезавантаження з запам’ятовуванням налаштувань та функція запам’ятовування кута нахилу жалюзі позбавляє власника кондиціонера від необхідності налаштовувати техніку після кожного запуску.

 

Кондиціонери серії COMFORT легко монтувати та обслуговувати завдяки вдосконаленій конструкції, а ще вони пожежобезпечні, мають низький рівень шуму, тому чудово підходять для використання в офісах та житлових приміщеннях.

Замовити ПОСЛУГИ за адресою: пр. Центральний, 171, або за телефонами: (0512) 555-441, 555-445, 555-992, 550-673, 550-604, 530-033

 

ІНФОРМАЦІЯ про роботу магазину ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" в період проведення КАРАНТИНУ

 

Тимчасовий ГРАФІК РОБОТИ магазину ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" за адресою: пр. Центральний, 171, на період проведення КАРАНТИНУ

 

*ЗАМОВЛЕННЯ про доставку товарів надсилайте на наш e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ – працюємо без перерви з 10.00 до 16.00

В СУБОТУ і НЕДІЛЮ – в магазині компанії "ІНВАР" – маємо вихідні дні

 

Телефони в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

Замовляємо товари за адресою: пр. Центральний, 171, або тел.: (0512) 555-441, 555-445, 555-992, 550-673, 550-604, 530-033