Сервісне обслуговування та профілактичний ремонт кавомашин і кавоварок

Сервісний центр компанії ІНВАР надає послуги з обслуговування і профілактичного ремонту сучасних кавомашин і кавоварок...

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Добре приготована кава, як підбадьорливий ранковий напій, давно вже стала частиною щоденного ритуалу. Найкраще з її приготуванням справляється спеціальне обладнання: кавоварки і кавомашини, які можна зустріти не тільки в кафе або барі, а й у багатьох «кавоманів» вдома. Але техніка не вічна, і неправильне використання, жорстка вода і інші чинники можуть призвести до поломок кавових машин. І тому ремонт кавоварок – затребувана послуга в сервіс-центру ІНВАР, фахівці якого мають все необхідне для оперативної «реабілітації» вашого кавового апарата.

 

Наявність у нас оригінальних запчастин дозволяє проводити ремонт якісно і в найкоротші терміни. Ми виконуємо обслуговування і ремонт кавоварок на дому, в офісі, в торгівельній точці, за будь-якії вказаної Вами адресою. Виявляємо причину несправності і оперативно усуваємо будь-яку поломку, даємо рекомендації щодо правильної експлуатації обладнання, що запобігнє поломкам, продовжить його термін дії і стабільно забезпечить Вас вашим улюбленим напоєм.

 

Дуже важливо вчасно виконувати профілактику і сервісне обслуговування будь-якого обладнання, в тому числі і кавоварок. Конструкція таких апаратів досить складна і включає в себе безліч компонентів, які повинні ідеально взаємодіяти один з одним. В умовах постійної експлуатації це особливо важливо, тому що деталі поступово зношуються і виходять з ладу. І якщо вам знадобиться ремонт кавомашини таких брендів як: Saeco, Delonghi, Philips, Bosch та інших – він обійдеться вам набагато дешевше.

 

 

 

Кавомашини і кавоварки iN

 

Кавомашини і кавоварки iN

 

Кавомашини і кавоварки iN

 

Кавомашини і кавоварки iN

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

РЕМОНТ кавоварок iN проводиться внаслідок появи механічних несправностей або виходу з ладу електронної плати. Найчастіше механічні пошкодження з'являються через природного зносу деталей, але іноді виникають внаслідок неправильної експлуатації кавоварок. Ремонт вийшло з ладу, необхідно виробляти в сервісному центрі або за місцем знаходження кавоварки, в залежності від складності рішення виниклої проблеми.

 

Розглянемо найбільш часті випадки поломок на прикладі кавоварок Saeco:

 

Блокування робочого блоку. Найбільш часто виникає ця проблема у випадках від'єднання контейнера відходів до повного завершення циклу приготування кави. Так само такі випадки можуть виникати, якщо під час роботи було: препинення подачі електроенергії, істотні перепади електроенергії; зроблено відкриття сервісної дверки кавоварки. У разі, якщо у Вас виникла така проблема зв'яжіться попередньо з нашою технічною підтримкою, і в більшості випадків не потрібне буде розбирання або ремонт кавоварки. Але не намагайтеся витягти заклинений робочий блок, це призведе до несправності.

РІШЕННЯ: рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр, тому що рішення залежить від моделі Вашої кавоварки. А наші інженери допоможуть вирішити проблему в телефонному режимі;

 

дивитись ДОКЛАДНІШЕ закрити

 

Спроби відрегулювати помел при вимкненій кавомолці заповненої зернами. Рівень помелу кавових зерен необхідно проводити тільки під час роботи кавомолки, в іншому випадку при спробах регулювання, можливий вихід з ладу системи і, як наслідок, поломки кавоварки.

РІШЕННЯ: ремонт кавоварок проводиться в сервісному центрі з наступним регулюванням сервісним інженером рівня закладки і якості помелу зерен;

 

Використання меленої кави у великих обсягах. При використанні меленої кави важливо проводити закладку не більше 9 грам. Рекомендуємо використовувати мірну ложку, що поставляється в комплекті, в яку саме вміщається потрібний обсяг. У разі перевищення закладки кави можливий вихід з ладу механізмів робочого блоку.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна робочого блоку;

 

Закладка зернової кави в канал для меленої. Зазначений канал закладки кави передбачений тільки для меленого зерна, яке безпосередньо подається в бункер преса. У разі потрапляння цілого зерна можлива поломка робочого блоку.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна робочого блоку;

 

Потрапляння води в кавомолку. Слід уникати потрапляння вологи в контейнер зерен, а кава повинна бути сухим і міститися в герметичній упаковці. При попаданні вологи в кавоварку, після перемелювання, волога кавова маса забивається в каналі подачі і блокує роботу кавомолки.

РІШЕННЯ: очистка каналів подачі, чистка всієї системи помелу кави і робочого блоку.

 

Використання гарячої води. У бункер води слід заливати тільки чисту холодну воду. При роботі насос охолоджується ціркулюємою водою, і якщо температура води не відповідає нормам, можливий перегрів насоса, та швидкий вихід його з ладу.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна насоса, діагностика і, можливо, заміна шлангів подачі води;

 

Використання не передбачених продуктів для приготування. Використовуйте кавоварку згідно з описом в інструкції по експлуатації. Настійно не рекомендуємо заливати молоко в бункер води, засипати в кавоварку цукор, вершки, чай або інші продукти не передбачені інструкцією по експлуатації.

РІШЕННЯ: ремонт кавоварки згідно з індивідуальністю проблеми;

 

Відсутність проведення регулярного сервісного обслуговування. У процесі роботи в агрегатах кавоварки накопичується накип і кавові масла. У разі накопичення великої кількості накипу або масел можливе блокування каналів подачі. Окрему увагу слід приділяти знімного робочого блоку кавоварки: рекомендуємо не рідше 1 разу на тиждень проводити його промивання під чистою проточною водою (без застосування миючих засобів). Періодично робочий блок вимагає повної чистки і заміни мастила.

РІШЕННЯ: в сервісне обслуговування входить: декальцинація (очищення кавоварки від накипу), очищення від кавових масел, чистка від залишків кави, поновлення мастила рухомих частин, повна діагностика всіх вузлів і механізмів кавоварки;

 

Оскільки кавоварки Saecо повністю виробляються на заводах Італії – це є ознакою високої якості всіх комплектуючих деталей і гарантією отримання дійсно смачного, натурального продукту. При дотриманні правил експлуатації кавоварки працюють не менше 10 років, а в домашніх умовах набагато довше, і ремонт кавоварок Saecо, і інших брендів, при правильній їх експлуатації, потрібно вкрай рідко.

 

Бажаємо Вам смачного і ароматного еспресо і гарного настрою – завжди !

 

 

Обслуговування побутової та офісної оргтехніки iN в Миколаєві

Ваші замовлення обслуговування офісів відсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В магазині Компанії ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" існує такий розклад роботи:

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ ми працюємо без обідньої перерви з 10.00 до 18.00

А СУБОТА в нас скорочений день – з 10.00 до 16.00 і в НЕДІЛЮ маємо вихідний...

 

В той час СУБОТА і НЕДІЛЯ у Сервісному центрі ІНВАР є вихідними днями...

 

Контактні телефони: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Принтери серії Epson WorkForce Pro Mono дають экономію до 50% на кожному відбитку – ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ