Замовити офісний сервіс з обслуговування комп'ютерів і оргтехніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є надійним постачальником і обслуговувачем офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

 

Відповімо на Ваші запитання в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

У наші роки сучасна комп'ютерна техніка практично не використовуэться без різноманітних периферійних пристроїв. Саме тому більшість звернень в сервісні центри пов'язано з ремонтом оргтехніки. Принтери серед безлічі видів офісного обладнання займають особливе місце. Вони, незалежно від марки і моделі друкувального обладнання, мають подібний технічний склад і практично аналогічні несправності.

 

Відмінності полягають тільки в типах друку і в наявності додаткових функцій, наприклад, ремонт МФУ має істотні відмінності в порівнянні з ремонтом лазерного або струменевого принтера, а ремонт лазерних принтерів може значно відрізнятися за ціною від лагодження струменевого обладнання, навіть при однаковій продуктивності та інших характеристиках.

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Чим складніше обладнання, тим чутливіше воно до неправильної експлуатації. І вихід з ладу електронних компонентів, що відповідають за обслуговування функціоналу сучасної оргтехніки, досить часто призводить до ремонту. Особливо часто виникає потреба в ремонті МФУ, через неправильні настройки або експлуатацію, оскільки ця група пристроїв має велику кількість апаратних і програмних регулювань, в яких можна легко заплутатися.

 

Несправності механічних елементів пов'язані з подачею паперу з лотка, проходженням його через друкуючий вузол, і надходженням копій в приймальний лоток (листи застрягають або складаються нерівно). А ось поломки кнопок, електронних перемикачів і дисплеїв не дуже часто призводять до ремонту оргтехніки, адже принтери і МФУ включаються в основному через персональний комп'ютер, тому їх власні панелі управління виявляються незадіяними.

 

Сервісне обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

Витратні матеріали до периферійної

копіюовальної та іншої оргтехніки
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

Сервісне обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Але сьогодні найскладніша несправність лазерних принтерів, яка практично завжди вимагає кваліфікованого ремонту – це несправність друкуючого вузла. Необхідна особлива обережність, оскільки друкуючий вузол є найбільш вразливою частиною будь-якого принтера. Непрофесійне втручання швидше зіпсує його остаточно, ніж посприяє відновленню втрачених функцій.

 

Ми спеціалізуємся на технічному обслуговуванні оргтехніки. Ремонт принтера, виконаний в найкоротші терміни – це швидке відновлення нормальної роботи офісу (особливо якщо справа стосується мережевих принтерів) і мінімальні втрати робочого часу. Тому не відкладайте ремонт лазерних принтерів на потім, адже більшість проблем із сучасною копіювальною технікою можна вирішити лише за кілька годин.

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Сервісний центр компанії ІНВАР пропонує своїм клієнтам різні рішення в області інформаційних технологій. Одним з напрямків нашої діяльності є постачання оригінальних і сумісних витратних матеріалів для всіх типів копіювальних апаратів і принтерів. Широкий асортимент витратних матеріалів для друкуючої та копіювальної техніки, якість товару і конкурентні ціни обумовлені партнерськими відносинами з лідерами ринку. У нас ви можете придбати витратні матеріали до друкуючої офісної оргтехніки: Canon, Epson, HP, Brother та інше.

Замовити ПОСЛУГИ за адресою: пр. Центральний, 171, або за телефонами: (0512) 555-441, 555-445, 555-992, 550-673, 550-604, 530-033

 

Сезонный ГРАФИК РАБОТЫ магазина ИНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФИСА" по адресу: просп. Центральный, 171, на период продаж ВЕСНА-ЛЕТО

 

*ЗАЯВКИ на поставку товаров ИНВАР отправляйте на наш e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

С ПОНЕДЕЛЬНИКА по ПЯТНИЦУ – работаем без перерыва с 10.00 до 18.00

СУББОТА и ВОСКРЕСЕНЬЕ – в магазине компании ИНВАР – выходные дни

 

Телефоны в Николаеве: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

Заказываем товары по адресу: пр. Центральный, 171, или по тел.: (0512) 555-441, 555-445, 555-992, 550-673, 550-604, 530-033