Сервісний центр по ремонту і обслуговуванню комп'ютерної техніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є найбільшим техноцентром по обслуговуванню комп'ютерної офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

 

Відповімо на Ваші запитання в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Сервісний центр ІНВАР сьогодні надає повний спектр послуг з ремонту і сервісного обслуговування комп'ютерів, планшетів, ноутбуків, встановленню та налагодженню програмного забезпечення як для домашніх користувачів так і для корпоративних замовників, а ще ми встановлюємо весь комплект необхідних для клієнта програм, починаючи з операційної системи і закінчуючи прикладними програмами, виконуємо налаштування Wi-Fi роутерів, і навіть складні ремонти ноутбуків.

 

А ще сервісний центр ІНВАР може надати професійну і якісну технічну допомогу комп'ютеру чи ноутбуку в найкоротші терміни. Ми здійснюємо апгрейд або модернізацію Вашого комп'ютера – це комплексне оновлення комплектуючих і деталей комп'ютера для поліпшення його продуктивності і швидкості роботи. Модернізація ПК дозволяє досягти високих показників роботи комп'ютера, без покупки повністю новї техніки, адже в цьому немає необхідності.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Діяльність сервісного центру ІНВАР спрямована на комплексне обслуговування організацій, що використовують комп'ютерну техніку та інформаційні технології в своєму бізнесі. Послуги, що надаються нами, дозволять Вам вирішити більшість проблем з комп'ютерною та офісною технікою, організувати її грамотне та ефективне використання. За час роботи нашими клієнтами стали безліч організацій, що представляють як малий бізнес так і бізнес корпоративного рівня. Ми намагаємося приділити увагу кожному клієнту, незалежно від обсягу робіт або суми замовлення.

 

Сьогодні на ринку існує величезна кількість пропозицій до продажу комп'ютерної техніки для дому та офісу – всіляких конфігурацій, але не завжди ви можете підібрати ту модель, яка відповідала б всім висунутим їй вимогам. І якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, то можете звернутися в компанію "ІНВАР", і наші фахівці підберуть на ваше замовлення необхідні комплектуючі майбутнього ПК таким чином, щоб задовольнити всі вимоги та побажання клієнта.

 

Комплектація комп'ютерів в сервіс-центрі компанії "ІНВАР" виконується фахівцями, за плечима яких багаторічний досвід роботи в області збирання, ремонту та модифікації комп'ютерної техніки. І завдяки цьому збираючи комп'ютер у нас, ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт, де вся цифрова техніка, яку ми поставляємо своїм клієнтам (чи то комп'ютер, зібраний на замовлення, або готовий системний блок), проходить ретельне тестування, перш ніж потрапить до рук клієнта.

 

Спеціалізуючись на продажу комп'ютерів, компанія "ІНВАР" надає всебічний спектр послуг, пов'язаних з обслуговуванням і ремонтом комп'ютерів і ноутбуків. А сучасна технічна база, адже ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі від провідних світових брендів, і висока кваліфікація наших фахівців, що забезпечують комплектацію в мінімальні терміни, дозволяють нам пропонувати своїм клієнтам рішення задач високої складності.

 

Сервісний центр компанії ІНВАР пропонує своїм клієнтам різні рішення в області інформаційних технологій. Одним з напрямків нашої діяльності є постачання і сервісне обслуговування комп'ютерів, планшетів, ноутбуків та всіх типів копіювальних апаратів і принтерів. А ще у нас ви можете придбати широкий спектр носіїв і витратних матеріалів для Canon, Epson, HP, Brother та інше.

 

Роботи по обслуговуванню офісної оргтехніки здійснюються спеціалістами компанії які пройшли навчання і сертифікацію.

 

 

   

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів ноутбуків
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

 

Ремонт і сервісне обслуговування

комп'ютерів ноутбуків та оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

 

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів ноутбуків
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Порядок робіт з комплектації комп'ютера на замовлення можна стисло надати у вигляді наступних складових – це: узгодження з клієнтом його побажань і вимог, яким повинен відповідати майбутній системний блок; підбір комплектуючих до комп'ютера і узгодження отриманої конфігурації, а також її вартості; власне збірка комп'ютера; всебічне тестування отриманої конфігурації і встановлення ліцензійної операційної системи і додаткового ліцензійного програмного забезпечення у відповідність до побажань замовника; доставка повністю зібраного, протестованого і готового до роботи ПК замовнику.

 

Крім усього, в зазначеному порядку робіт треба відзначити деякі деталі і нюанси поетапної зборки:

 

Спочатку нашим фахівцям потрібна буде інформація про те, для яких завдань буде використовуватися ПК в подальшому – для роботи з графікою або зі звуком, для ігор або іншого. Крім того, перед тим, як зібрати комп'ютер, необхідно також узгодити і його зовнішній вигляд, адже ми можемо запропонувати клієнтам, як класичне виконання корпусу і кольорової гами – світло-сіра "вежа", так і стильні ультрасучасні "модерністські" корпуси, які органічно впишуться в стиль будь-якого приміщення і підкреслять індивідуальність власника комп'ютера.

 

Потім наші фахівці підберуть кілька можливих конфігурацій – відповідно до вимог і побажань замовника, щоб він міг докладно ознайомитися з усіма характеристиками та описами комплектуючих, які будуть використані при складанні комп'ютера. За бажанням замовника і до моменту затвердження фінальної конфігурації, будь-які із запланованих до збирання комплектуючих, можуть бути замінені на інші, з існуючих в нашому каталозі.

 

Далі наші фахівці долучаються до складання комп'ютера за узгодженою із замовником конфігурацією, яка здійснюється, в середньому, за один день. Крім того, на даному етапі, нашими фахівцями встановлюється ліцензійна операційна система і програмне забезпечення, і вже потім починається всебічне тестування зібраної конфігурації на продуктивність і стійкість до високих обчислювальних навантажень.

 

Примітка: Вартість ліцензій на операційну систему та програмне забезпечення в вартість збірки комп'ютера не входить і затверджується окремо на етапі узгодження майбутньої конфігурації.

 

І якщо Вас зацікавила пропозиція компанії "ІНВАР" про комплектацію та придбання комп'ютера, то для того, щоб оформити замовлення Вам достатньо зателефонувати нашому менеджеру по роботі з клієнтами або відправити Ваш запит на електронну пошту компанії. Ми докладно відповімо на всі Ваші запитання, розповімо, як зробити замовлення і з'єднаємо з технічним фахівцем, який буде супроводжувати збірку комп'ютера в подальшому.

 

Примітка: Комплектація та збирання комп'ютера проводиться як за готівковий, так і за безготівковий розрахунок, а замовлення приймаються як від фізичних, так і від юридичних осіб.

 

 

Вы можете перейти на ПРОМО сторінку для подальшого ознайомлення з послугами і оформлення Замовлення

 

 

Довідки про сервіс-послуги-ціни і Ваші замовлення в Миколаєві за телефонами:

Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Компанія ІНВАР "все для офісу" – замовлення сервісних послуг в Миколаєві

Ваші замовлення на послуги гарантійного і післягарантійного обслуговування офісів відсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В сервісному центрі Компанії ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" – існує такий розклад роботи:

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ ми працюємо для Вас з 10.00 до 18.00

 

А СУБОТА і НЕДІЛЯ у Сервісному центрі ІНВАР є вихідними днями...

 

 

Велика надійність і витривалість: 3 роки гарантиї на інженерні принтери SureColor SC-T ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ