Перелік послуг з ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є надійним постачальником і обслуговувачем комп'ютерної офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

 

Відповімо на Ваші запитання в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Діяльність сервісного центру ІНВАР спрямована на комплексне обслуговування організацій, що використовують комп'ютерну техніку та інформаційні технології в своєму бізнесі. Послуги, що надаються нами, дозволять Вам вирішити більшість проблем з комп'ютерною та офісною технікою, організувати її грамотне та ефективне використання. За час роботи нашими клієнтами стали безліч організацій, що представляють як малий бізнес так і бізнес корпоративного рівня. Ми намагаємося приділити увагу кожному клієнту, незалежно від обсягу робіт або суми замовлення.

 

 

   

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів ноутбуків
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

 

Ремонт і сервісне обслуговування

комп'ютерів ноутбуків та оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

 

Постачання і сервісне обслуговування

комп'ютерів планшетів ноутбуків
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Сьогодні ноутбуки, планшети, компактні ПК, бездротові термінали, тонкі клієнти, моноблоки і мобільні телефони витискають класичні комп'ютери з ринку, оскільки все більше і більше користувачів віддають свої переваги мобільним цифровим пристроям, якими стрімко наповнюється ринок. Однак залишаються ніші, в яких персональні комп'ютери незамінні, і практично не мають конкурентів. Постійними їх користувачами залишаються як корпоративний, державний, так і приватний сектор – це дизайнери, архітектори, бухгалтери, геймери і ті користувачі, які цінують простоту і надійність.

 

Велика продуктивність за помірну ціну, надійні комплектуючі, простота в ремонті і експлуатації, широкі можливості, великий вибір операційних систем і програмного забезпечення, можливість організації безпечного зберігання даних на жорсткому диску, і універсальна система охолодження – є перевагами ПК (РС). Але є і недоліки – це великі габарити в порівнянні з мобільними пристроями, відсутність вбудованого, постійного джерела автономного живлення. Всі мультимедійні та додаткові мережеві функції купуються і встановлюються окремо: адаптер Wi-Fi, веб камера, мікрофон, акустична система, маніпулятори та інше.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Настільний ПК – комп'ютер, як і будь-яка техніка, має властивість періодично ламатися. У цьому може бути вина, як користувача, так і виробника неякісних комплектуючих. Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід у справах ремонту комп'ютерів таких моделей, як Asus, Acer, Lenovo, Dell, HP, Samsung, Bravo, Sony, Compaq та інших. Отож, сьогодні ми пропонуємо наступні послуги з ремонту ПК (РС) – це ремонт і заміна материнської плати, блоку живлення, жорсткого диска, оперативної пам'яті, відеокарти, заміна процесора, ремонт і заміна dvd або cd приводу, ремонт і заміна корпусу комп'ютера, установка системи Windows та інших програм, відновлення даних з пошкодженого жорсткого диска.

 

Шановні клієнти, якщо Ви потребуєте послуг з ремонту комп'ютера, то ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені, адже наші клієнти гарантовано отримують наступні переваги – це і зручні терміни ремонту, і тільки якісні комплектуючі від офіційних постачальників, і демократичні ціни на всі послуги. А ще, телефонуйте – відповімо на всі Ваші запитання, або звертайтеся за адресою в Миколаєві: проспект Центральний, 171 – Сервісний центр ІНВАР, і наші кваліфіковані інженери проведуть безкоштовну діагностику, встановлять причини несправності, а також виконають якісний ремонт в найкоротші терміни за мінімальною вартістю і з видачею гарантії на всю виконану роботу.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

На відміну від стаціонарного ПК, ноутбук – це мобільний пристрій, і завдяки невеликим розмірам і автономному живленню його легко і оперативно розмістити в будь-якому місці офісу або будинку. Всі мультимедійні пристрої вже вбудовані в апарат. Вам не потрібно окремо купувати веб камеру, мікрофон, динаміки (гучномовці), клавіатуру і мишу – всі ці опції вже є в ноутбуці. Його відрізняє велика продуктивність, в порівнянні з іншими мобільними пристроями, легкість і простота у використанні бездротового інтернету, універсальна система безпеки, і як приклад – це вхід в систему після сканування відбитку пальця, робота з операційними системами Windows і Linux.

 

Але і ноутбук, як і будь-яка цифрова техніка, може вийти з ладу через неправильну експлуатацію, недбале поводження або закінчення терміну експлуатації компонентів. Фахівці Сервісного центру ІНВАР готові виконати для Вас терміновий і якісний ремонт ноутбуків таких виробників, як: Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, LG, Sony, Samsung, TOSHIBA та інших.

 

Основні роботи з ремонту ноутбуків, які ми для Вас виконуємо – це заміна екрану (матриці), заміна або ремонт клавіатури, ремонт роз'єму зарядки, зарядного пристрою та акумуляторної батареї, ремонт материнської плати, веб-камери, динаміків і мікрофона, заміна і ремонт корпусу, ремонт модуля бездротової мережі Wi-fi і LAN мережі, налагодження операційної системи. І якщо Вам потрібен ремонт ноутбука, звертайтеся в наш сервісний центр в Миколаєві, який знаходиться за адресою: проспект Центральний, 171, і якісний сервіс Вам гарантований. Необхідні довідки – за телефонами, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання і виконаємо необхідні ремонтні роботи.

 

Сервісний центр ІНВАР сьогодні надає повний спектр послуг з ремонту і сервісного обслуговування комп'ютерів, планшетів, ноутбуків, встановленню та налагодженню програмного забезпечення як для домашніх користувачів так і для корпоративних замовників, а ще ми встановлюємо весь комплект необхідних для клієнта програм, починаючи з операційної системи і закінчуючи прикладними програмами, виконуємо налаштування Wi-Fi роутерів, і навіть складні ремонти ноутбуків.

 

 

Довідки про сервіс-послуги-ціни і Ваші замовлення в Миколаєві за телефонами:

Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Компанія ІНВАР "все для офісу" – замовлення сервісних послуг в Миколаєві

Ваші замовлення на послуги гарантійного і післягарантійного обслуговування офісів відсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В сервісному центрі Компанії ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" – існує такий розклад роботи:

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ ми працюємо для Вас з 10.00 до 18.00

 

А СУБОТА і НЕДІЛЯ у Сервісному центрі ІНВАР є вихідними днями...

 

 

Велика надійність і витривалість: 3 роки гарантиї на інженерні принтери SureColor SC-T ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ