Сервісний центр ІНВАР по обслуговуванню комп'ютерів і оргтехніки

Сервісний центр "ІНВАР" – є найбільшим техноцентром по обслуговуванню комп'ютерної офісної оргоргтехніки в Миколаєві...

 

Відповімо на Ваші запитання в Миколаєві: Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

У сучасному світі комп'ютерна оргтехніка міцно займає одне з найважливіших місць в житті офісного працівника. Мабуть важко знайти такий вид діяльності, де б комп'ютер і оргтехніка не використовувалися взагалі. Комп'ютер – це активний помічник не тільки в роботі, але і в навчальному процесі. І кожен знає, як важко, якщо раптом комп'ютер або офісна оргтехніка виходить з ладу. Тому команда сервісногно центру компанії ІНВАР пропонує Вам необхідну допомогу з ремонту офісної оргтехніки.

 

Ми пропонуємо як комплексне обслуговування, так і обслуговування в разовому режимі, оскільки ми маємо багаторічний досвід з надання послуг сервісного обслуговування офісів, і напрацювали величезну базу всіляких технологічних рішень та оптимізацій. Зв'яжіться з нами і ми використаємо наш досвід для оптимального налаштування і подальшого обслуговування Вашої оргтехніки – це комп'ютери, монітори, принтери, плотери, копіри, ноутбуки, планшети, електронні книги, та інше.

 

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Діяльність сервісного центру ІНВАР спрямована на комплексне обслуговування організацій, що використовують офісну оргтехніку та інформаційні технології в своєму бізнесі. Послуги, що надаються нами, дозволять Вам вирішити більшість проблем з комп'ютерною та офісною технікою, організувати її грамотне та ефективне використання. За час роботи нашими клієнтами стали безліч організацій, що представляють як малий бізнес так і бізнес корпоративного рівня. Ми намагаємося приділити увагу кожному клієнту, незалежно від обсягу робіт або суми замовлення.

 

Коли офісна техніка знаходиться в робочому режимі то і робота йде до ладу. Адже жоден сучасний офіс або домашній кабінет не можна уявити собі без останніх досягнень офісної техніки. В першу чергу на великих підприємствах використовуються копіювальні машини, або як їх прийнято називати копір або БФП.

 

Але трапляються такі випадки, коли офісна техніка все ж дає збій і їй конче потрібен ремонт. Отже ремонт копірів і БФП – справа нелегка і її треба довіряти тим фахівцям, які займаються цим професійно. Кожен пристрій – це складний механізм, розібратися в якому може тільки грамотний інженер.

 

Отже, копір – це пристрій, призначений для відтворення: копій документів, фотографій, малюнків та інших двомірних зображень на папері та інших спеціальних матеріалах. Він може використовуватися для виготовлення малих тиражів книг, брошур, інформаційних листівок, іншої офісної документації.

 

До копіювальних апаратів також відносять факсимільний апарат і з'єднані між собою сканер і принтер. Що ж стосується скороченого позначення БФП – то це пристрій, що об'єднує в собі копіювальний апарат, принтер і сканер. Іноді до цих функцій додають і факс. БФП розрізняють по принципам друку – їх ділять на лазерні та струменеві БФП.

 

 

   

Сервісне обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

 

Витратні матеріали до периферійної

копіюовальної та іншої оргтехніки
"ОФІСНИЙ СЕРВІС ІНВАР"

 

Сервісне обслуговування комп'ютерів

друкуючої та копіювальної оргтехніки
"СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІНВАР"

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

 

Сервісний центр компанії ІНВАР протягом багатьох років займається ремонтом комп'ютерної офісної оргтехніки: сканерів, принтерів, копірів та БФП, виконує діагностику та відновлювальні роботи, допомагає вирішити ряд проблем, пов'язаних з поломкою або виходом функціональних пристроїв з експлуатації.

 

Отже, ми пропонуємо нашим клієнтам, діагностику обладнання, профілактику, ремонт різної складності, чистку і змащення механічних вузлів і деталей, налаштування і регулювання окремих вузлів, заміну несправних деталей, тестування і складання, заправку витратними матеріалами, абонентське обслуговування.

 

І якщо у вас сталася поломка, не поспішайте відносити техніку на склад і купувати нову. Зателефонуйте нам, і наші фахівці допоможуть вирішити навіть найважчі завдання по ремонту копіра або БФП. Ми не даємо порожніх обіцянок, а реальні терміни і ціни обговорюються після проведення нашим фахівцем діагностики вашого обладнання.

 

Ще нам хочеться відзначити, що будь-яка машина, зокрема і оргтехніка вимагає до себе уваги і догляду. Своєчасно здійснюйте профілактичне обслуговування принтерів, копіювальних апаратів, БФП у фахівців, які вчасно попередять поламку, а якщо це вже сталося, нададуть якісну допомогу і допоможуть слушними порадами.

 

Сервісний центр компанії ІНВАР пропонує своїм клієнтам різні рішення в області інформаційних технологій. Одним з напрямків нашої діяльності є постачання оригінальних і сумісних витратних матеріалів для всіх типів копіювальних апаратів і принтерів. Широкий асортимент витратних матеріалів для друкуючої та копіювальної техніки, якість товару і конкурентні ціни обумовлені партнерськими відносинами з лідерами ринку БФП – фірмами-виробниками: Canon, Epson, HP, Brother та іншими.

 

Роботи по обслуговуванню офісної оргтехніки здійснюються спеціалістами компанії які пройшли навчання і сертифікацію.

 

 

Вы можете перейти на ПРОМО сторінку для подальшого ознайомлення з послугами і оформлення Замовлення

 

 

Довідки про сервіс-послуги-ціни і Ваші замовлення в Миколаєві за телефонами:

Vodafone +38 (050) 394-01-41, life:) +38 (093) 324-43-17

 

 

Компанія ІНВАР "все для офісу" – замовлення сервісних послуг в Миколаєві

Ваші замовлення на послуги гарантійного і післягарантійного обслуговування офісів відсилайте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

В сервісному центрі Компанії ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" – існує такий розклад роботи:

 

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ ми працюємо для Вас з 10.00 до 18.00

 

А СУБОТА і НЕДІЛЯ у Сервісному центрі ІНВАР є вихідними днями...

 

 

Велика надійність і витривалість: 3 роки гарантиї на інженерні принтери SureColor SC-T ДІЗНАТИСЯ ДОКЛАДНІШЕ