Сервісний центр офісної оргтехніки ІНВАР

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

ІНВАР пропонує офісний сервіс iN – забезпечення бізнесу канцтоварами оргтехнікою та витратними матеріалами...

 

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ

Настільні калькулятори

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ

Оснастки для печаток

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ

Степлери офисні ручні

ДИВІТЬСЯ ДОКЛАДНІШЕ

Набори приналежностей

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Компанія ІНВАР пропонує ділове супроводження малого бізнесу на WEB'i, забезпечення комп'ютерною оргтехнікою...

 

Сервісцентр ІНВАР в Миколаєві
ЗБИРАЄМО КОМП'ЮТЕРИ ДЛЯ ОФІСУ
ОФІСНА ОРГТЕХНІКА

ДИВИТИСЬ ДОКЛАДНІШЕ
Збираємо КОМП'ЮТЕРИ ДЛЯ РОБОТИ в офісі
конфігурації РОБОЧИХ комп'ютерів

Сервісцентр ІНВАР в Миколаєві
ЗБИРАЄМО КОМП'ЮТЕРИ ДЛЯ ОФІСУ
ОФІСНА ОРГТЕХНІКА

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Магазин компанії ІНВАР запрошує ознайомитись і придбати для дому і офісу струменеві БФП принтери – копіри EPSON...

 

•  ФАБРИКА друку EPSON
БФП L4167

ХАРАКТЕРИСТИКИ

•  ФАБРИКА друку EPSON
БФП L4167

ПРИНТЕР – БФП

•  ФАБРИКА друку EPSON
БФП L4167

ХАРАКТЕРИСТИКИ

•  ФАБРИКА друку EPSON
БФП L4167

ПРИНТЕР – БФП

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

• Особливість пристроїв Фабрики друку Epson – це друк без картриджів, де замість картриджів пристрої Epson використовують спеціальні ємності, з яких чорнило надходять в друкувальну голівку через спеціальні тракти. Унікальна будова ємностей і трактів гарантує Вам високий ресурс, якість і надійність. Нові пристрої стануть ідеальним офісним рішенням для друку в умовах робочих груп малого бізнесу.

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Замовляємо ТОВАРИ за адресою: пр. Центральний, 171, або за телефонами: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033

 

Сервісний центр компанії ІНВАР надає послуги з технічного обслуговування сучасних кавомашин і кавоварок...

 

Добре приготована кава, як підбадьорливий ранковий напій, давно вже стала частиною щоденного ритуалу. Найкраще з її приготуванням справляється спеціальне обладнання: кавоварки і кавомашини, які можна зустріти не тільки в кафе або барі, а й у багатьох «кавоманів» вдома. Але техніка не вічна, і неправильне використання, жорстка вода і інші чинники можуть призвести до поломок кавових машин. І тому ремонт кавоварок – затребувана послуга в сервіс-центру ІНВАР, фахівці якого мають все необхідне для оперативної «реабілітації» вашого кавового апарата.

 

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Наявність у нас оригінальних запчастин дозволяє проводити ремонт якісно і в найкоротші терміни. Ми виконуємо обслуговування і ремонт кавоварок на дому, в офісі, в торгівельній точці, за будь-якії вказаної Вами адресою. Виявляємо причину несправності і оперативно усуваємо будь-яку поломку, даємо рекомендації щодо правильної експлуатації обладнання, що запобігнє поломкам, продовжить його термін дії і стабільно забезпечить Вас улюбленим напоєм.

 

Дуже важливо вчасно виконувати профілактику і сервісне обслуговування будь-якого обладнання, в тому числі і кавоварок. Конструкція таких апаратів досить складна і включає в себе безліч компонентів, які повинні ідеально взаємодіяти один з одним. В умовах постійної експлуатації це особливо важливо, тому що деталі поступово зношуються і виходять з ладу. І якщо вам знадобиться ремонт кавомашини таких брендів як: Saeco, Delonghi, Philips, Bosch та інших – в нас він обійдеться набагато дешевше.

 

 

Профілактика і ремонт кавомашин

 

Профілактика і ремонт кавомашин

 

Профілактика і ремонт кавомашин

 

Профілактика і ремонт кавомашин

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

РЕМОНТ кавоварок iN проводиться внаслідок появи механічних несправностей або виходу з ладу електронної плати. Найчастіше механічні пошкодження з'являються через природного зносу деталей, але іноді виникають внаслідок неправильної експлуатації кавоварок. Ремонт вийшовшого з ладу обладнання необхідно првадити або в сервісному центрі, або за місцем знаходження кавоварки, в залежності від складності рішення виниклої проблеми.

 

Розглянемо найбільш часті випадки поломок на прикладі кавоварок Saeco:

 

Блокування робочого блоку. Найбільш часто виникає ця проблема у випадках від'єднання контейнера відходів до повного завершення циклу приготування кави. Так само такі випадки можуть виникати, якщо під час роботи було: препинення подачі електроенергії, істотні перепади електроенергії; зроблено відкриття сервісної дверки кавоварки. У разі, якщо у Вас виникла така проблема зв'яжіться попередньо з нашою технічною підтримкою, і в більшості випадків не потрібне буде розбирання або ремонт кавоварки. Але не намагайтеся витягти заклинений робочий блок, це призведе до несправності.

РІШЕННЯ: рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр, тому що рішення залежить від моделі Вашої кавоварки. А наші інженери допоможуть вирішити проблему в телефонному режимі;

 

дивитись ДОКЛАДНІШЕ згорнути

 

Спроби відрегулювати помел при вимкненій кавомолці заповненої зернами. Рівень помелу кавових зерен необхідно проводити тільки під час роботи кавомолки, в іншому випадку при спробах регулювання, можливий вихід з ладу системи і, як наслідок, поломки кавоварки.

РІШЕННЯ: ремонт кавоварок проводиться в сервісному центрі з наступним регулюванням сервісним інженером рівня закладки і якості помелу зерен;

 

Використання меленої кави у великих обсягах. При використанні меленої кави важливо проводити закладку не більше 9 грам. Рекомендуємо використовувати мірну ложку, що поставляється в комплекті, в яку саме вміщається потрібний обсяг. У разі перевищення закладки кави можливий вихід з ладу механізмів робочого блоку.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна робочого блоку;

 

Закладка зернової кави в канал для меленої. Зазначений канал закладки кави передбачений тільки для меленого зерна, яке безпосередньо подається в бункер преса. У разі потрапляння цілого зерна можлива поломка робочого блоку.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна робочого блоку;

 

Потрапляння води в кавомолку. Слід уникати потрапляння вологи в контейнер зерен, а кава повинна бути сухим і міститися в герметичній упаковці. При попаданні вологи в кавоварку, після перемелювання, волога кавова маса забивається в каналі подачі і блокує роботу кавомолки.

РІШЕННЯ: очистка каналів подачі, чистка всієї системи помелу кави і робочого блоку.

 

Використання гарячої води. У бункер води слід заливати тільки чисту холодну воду. При роботі насос охолоджується ціркулюємою водою, і якщо температура води не відповідає нормам, можливий перегрів насоса, та швидкий вихід його з ладу.

РІШЕННЯ: ремонт або повна заміна насоса, діагностика і, можливо, заміна шлангів подачі води;

 

Використання не передбачених продуктів для приготування. Використовуйте кавоварку згідно з описом в інструкції по експлуатації. Настійно не рекомендуємо заливати молоко в бункер води, засипати в кавоварку цукор, вершки, чай або інші продукти не передбачені інструкцією по експлуатації.

РІШЕННЯ: ремонт кавоварки згідно з індивідуальністю проблеми;

 

Відсутність проведення регулярного сервісного обслуговування. У процесі роботи в агрегатах кавоварки накопичується накип і кавові масла. У разі накопичення великої кількості накипу або масел можливе блокування каналів подачі. Окрему увагу слід приділяти знімного робочого блоку кавоварки: рекомендуємо не рідше 1 разу на тиждень проводити його промивання під чистою проточною водою (без застосування миючих засобів). Періодично робочий блок вимагає повної чистки і заміни мастила.

РІШЕННЯ: в сервісне обслуговування входить: декальцинація (очищення кавоварки від накипу), очищення від кавових масел, чистка від залишків кави, поновлення мастила рухомих частин, повна діагностика всіх вузлів і механізмів кавоварки;

 

Оскільки кавоварки Saecо повністю виробляються на заводах Італії – це є ознакою високої якості всіх комплектуючих деталей і гарантією отримання дійсно смачного, натурального продукту. При дотриманні правил експлуатації кавоварки працюють не менше 10 років, а в домашніх умовах набагато довше, і ремонт кавоварок Saecо, і інших брендів, при правильній їх експлуатації, потрібно вкрай рідко.

Замовити ПОСЛУГИ за адресою: пр. Центральний, 171, або за телефонами: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033

Замовити ТОВАРИ і ПОСЛУГИ в Миколаєві за телефонами:

Сезонный ГРАФИК РАБОТЫ в магазине ИНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФИСА" по адресу: проспект Центральный, 171, на период продаж ОСЕНЬ-ЗИМА

С ПОНЕДЕЛЬНИКА по ПЯТНИЦУ – работаем без перерыва с 10.00 до 18.00

СУББОТА и ВОСКРЕСЕНЬЕ – в магазине компании "ИНВАР" – выходные дни

*ЗАЯВКИ* на поставку товаров отправляйте на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефоны в Николаеве: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033, Vodafone +38 050 394-01-41, life:) +38 093 324-43-17

• У В А Г А •

Відновлені телефонні номери:

(0512) компанії "ІНВАР"

Тепер приймаємо замовлення телефонами:

(0512) 303-768, 303-017, 303-753

+38 (093) 324-43-17

Комп’ютерний відділ і ремонт струменевих принтерів:

+38 (093) 324-43-16

Відділ канцтоварів і забезпечення витратними матеріалами:

+38 (063) 244-09-94

Сервісний центр та обслуговування лазерних принтерів:

+38 (063) 244-09-92

Здійснюємо доставку товарів !